Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10469
Stary 09.04.2011, 16:55
masterlag napisał(a):Wyświetl post
Kurczę, mam nadzieję, że Lechia zagra o wiele lepiej po przerwie. Pasuje, żeby wygrali... Średnio idzie Gdańszczanom na wiosnę...
Poki co pejsy bija ich wiekszym zaahgazowaniem i Lechia atakuje zbyt mala liczba pilkarzy
Odpowiedz cytując