Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10467
Stary 09.04.2011, 16:52
Titto- dobry obrazek! Hahah Tylko on oznacza to, że Maniuś dobierał się do Smolarka już wcześniej (bo to nie ze wczoraj).

Kurczę, mam nadzieję, że Lechia zagra o wiele lepiej po przerwie. Pasuje, żeby wygrali... Średnio idzie Gdańszczanom na wiosnę...


EDIT: O w mordkę... Ale szmata! o.O
Powód: w sensie, że gol
Ostatnio edytowane przez masterlag : 09.04.2011 o godz. 17:06.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując