Titto- dobry obrazek! Hahah

Tylko on oznacza to, że Maniuś dobierał się do Smolarka już wcześniej (bo to nie ze wczoraj).
Kurczę, mam nadzieję, że Lechia zagra o wiele lepiej po przerwie. Pasuje, żeby wygrali... Średnio idzie Gdańszczanom na wiosnę...
EDIT: O w mordkę... Ale szmata! o.O