|
[QUOTE=FredzIo;1074592]Dokładnie, jego nam właśnie brakuje! Koniecznie nam potrzeba tego napastnika. 4 gole i 1 asysta w 21 meczach musi robić wrażenie. Gość gwarantujący jednego gola na pięć meczów, to jest właśnie to czego nam potrzeba! Do tego dochodzi asysta raz na dwadzieścia. Piłkarz marzenie, wykładać milion euro bez wahania!
Rozumiem, że redakcja Piłki Nożnej ma w tym interes żęby tak reklamować tego piłkarza, ale jaki Ty masz?[/QUOT
daje sobie radę z grą kombinacyjną, dużo widzi, a w naszym systemie, opartym na klepce i przeglądzie pola, to są cechy najważniejsze. oczywiście za rozsądne pieniądze gdyby przyszedł, powiedzmy: 300 tysiecy euro.
tak jak napisali na WESZLO: chłopakowi redakcja Piłki Nożnej tym wyróżnieniem tak naprawdę zrobiła tylko krzywdę, bo teraz wszyscy na niego patrzą jak na podpromowanego kmiota, a to jednak - jak na nasze warunki - dobry zawodnik.
|