Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
FredzIo
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10453
Stary 09.04.2011, 14:47
leszekm_ napisał(a):Wyświetl post
Jankowski przydałby się w Wiśle. Inteligentny napastnik
Dokładnie, jego nam właśnie brakuje! Koniecznie nam potrzeba tego napastnika. 4 gole i 1 asysta w 21 meczach musi robić wrażenie. Gość gwarantujący jednego gola na pięć meczów, to jest właśnie to czego nam potrzeba! Do tego dochodzi asysta raz na dwadzieścia. Piłkarz marzenie, wykładać milion euro bez wahania!

Rozumiem, że redakcja Piłki Nożnej ma w tym interes żęby tak reklamować tego piłkarza, ale jaki Ty masz?
Bogusław Cupiał napisał(a):
Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub..
Odpowiedz cytując