leszekm_ napisał(a):

|
Jankowski przydałby się w Wiśle. Inteligentny napastnik
|
Dokładnie, jego nam właśnie brakuje! Koniecznie nam potrzeba tego napastnika. 4 gole i 1 asysta w 21 meczach musi robić wrażenie. Gość gwarantujący jednego gola na pięć meczów, to jest właśnie to czego nam potrzeba! Do tego dochodzi asysta raz na dwadzieścia. Piłkarz marzenie, wykładać milion euro bez wahania!
Rozumiem, że redakcja Piłki Nożnej ma w tym interes żęby tak reklamować tego piłkarza, ale jaki Ty masz?