Dzięki Ebiemu wiem że Jeszcze Polska nie zginęła !
Bakero pokazał jakim jest trenerem , Arboleda panienka je...a dostała i mam nadzieje dostanie jeszcze od kogoś.
- Arboleda to dobry obrońca, ale nikt go w Polsce nie lubi. Kopie, prowokuje, a gdy sam jest faulowany, robi teatrzyk - powiedział po meczu Polonii z Lechem pomocnik stołecznego klubu Adrian Mierzejewski. Polonia wygrała 1:0 po bramce Artura Sobiecha. 