Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10447
Stary 09.04.2011, 13:19
Dzięki Ebiemu wiem że Jeszcze Polska nie zginęła !

Bakero pokazał jakim jest trenerem , Arboleda panienka je...a dostała i mam nadzieje dostanie jeszcze od kogoś.

- Arboleda to dobry obrońca, ale nikt go w Polsce nie lubi. Kopie, prowokuje, a gdy sam jest faulowany, robi teatrzyk - powiedział po meczu Polonii z Lechem pomocnik stołecznego klubu Adrian Mierzejewski. Polonia wygrała 1:0 po bramce Artura Sobiecha.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując