Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18103
Stary 09.04.2011, 12:48
wujekWojtek napisał(a):Wyświetl post
Ooooo, to jak skończy na Wiśle latem to mogliby pożyczyć go mnie bo co roku mam problem ze szpakami na mojej ukochanej czereśni. Dupków nie odstrasza nawet śrut z wiatrówki ;/

Tak trochę mniej poważnie. To zgodnie z naszą tradycją stadion powinien patrolować smok, a nie ptaszek jakis ;d
To naszego sokoła nazwiemy Smok i wszystko się będzie zgadzać.

Potem w nagłówkach gazet będzie... Smok patroluje okolice stadionu.
Odpowiedz cytując