wujekWojtek napisał(a):

Ooooo, to jak skończy na Wiśle latem to mogliby pożyczyć go mnie bo co roku mam problem ze szpakami na mojej ukochanej czereśni. Dupków nie odstrasza nawet śrut z wiatrówki ;/
Tak trochę mniej poważnie. To zgodnie z naszą tradycją stadion powinien patrolować smok, a nie ptaszek jakis ;d
|
To naszego sokoła nazwiemy Smok i wszystko się będzie zgadzać.
Potem w nagłówkach gazet będzie... Smok patroluje okolice stadionu.