sayek89 napisał(a):

http://youtu.be/zlMiJK_GoZk
Cieszy mnie że jest w końcu profesjonalne podejście do robienia filmów od strony marketingowej Wisły.
Nie są to słabej jakości klipy, tylko już kręcone w jakości HD.
|
mała dziewczynka śpiewająca "Wisła to jest potęga..." - cudowny widok!
