Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18102
Stary 09.04.2011, 11:31
Ooooo, to jak skończy na Wiśle latem to mogliby pożyczyć go mnie bo co roku mam problem ze szpakami na mojej ukochanej czereśni. Dupków nie odstrasza nawet śrut z wiatrówki ;/

Tak trochę mniej poważnie. To zgodnie z naszą tradycją stadion powinien patrolować smok, a nie ptaszek jakis ;d
Odpowiedz cytując