|
Ostatnio ćwicząc poczułem ostry ból w prawej nodze od zewnętrznej strony, dokładnie na prawo od golenia, około 10cm. nad kostką. Ból jak wspominałem jest dość silny, nasila się przy ruchu, a szczególnie podczas robienia skłonów i wszelakiego rozciągania. Dokładnie w miejscu bólu zrobiło się wybrzuszenie, lecz nie towarzyszy mu zasinienie ani żadne objawy stłuczenia, wygląda to jak napompowany mięsień. Spotkał się ktoś z czymś takim, wie co to może być, jak się z tym uporać?
|