Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1204
Stary 09.04.2011, 11:11
Ostatnio ćwicząc poczułem ostry ból w prawej nodze od zewnętrznej strony, dokładnie na prawo od golenia, około 10cm. nad kostką. Ból jak wspominałem jest dość silny, nasila się przy ruchu, a szczególnie podczas robienia skłonów i wszelakiego rozciągania. Dokładnie w miejscu bólu zrobiło się wybrzuszenie, lecz nie towarzyszy mu zasinienie ani żadne objawy stłuczenia, wygląda to jak napompowany mięsień. Spotkał się ktoś z czymś takim, wie co to może być, jak się z tym uporać?
http://wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic26075_1.gif
Odpowiedz cytując