Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6080
Stary 09.04.2011, 10:50
po 10 latach pewnie przyzwyczaiłbym się do życia tam i ludzie do mnie pewnie też jedynie wąty mieliby mudziny Twojego pokroju hehe
Przykład syna Clebiego podałem pod kolor skóry, bo z Twojej wypowiedzi wynikało że każdy kto ma inny kolor nie jest mile widziany w kadrze i nie ważne czy się tu wychował czy nie, ot to cała filozofia

co do Arboledy to napisałem Ci to jest wymysł trenera i mi się to nie podoba. Wole już takich jak Obraniak którzy swoją wolą i chęcią zasłużyli na danie im szansy.
A syn Clebiego to jeśli będzie żył cały czas u nas to będzie jak swój. Po naszej oświacie trochę topornej piłki pozna mam nadzieję że mimo wszystko brazylijskie geny będą dominować u niego jeśli chodzi o aspekt czysto piłkarski


Odpowiedz cytując