Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6079
Stary 09.04.2011, 10:21
To o czym piszesz to jest wlasnie nastepstwo mieszania sie kultur i do tego zmierza Europa i neistety Polska. Syns Clebera to tez jak wiesz nie jest Polak tylko mieszaniec. Pol Brazylijczyk, pol Polak. I tez sie tu nie urodzil ale po trochu wychowal. Tak czy siak ten przyklad ma sie nijak do przykladu Arboledy ktory ani sie tu nie wychowywal, ani nie ma zadnego z rodzicow za Polaka itd
Z tym ze takich synow Cleberow sie za 10, 20 lat pojawi na peczki w Polsce i w roznych sportach niestety sie trzeba pogodzic. Ale lepszy pol Polak, sniady, ktory zna jezyk i sie tu wychowywal jak obcy czlowiek.
Powiem tak, gdybys Ty wyjechal do Afryki czy innej Ameryki Poludniowej i mieszkal w panstwie gdzie wszyscy sa czarni to po 5 czy 10 latach czulbys sie tam normalnie? Nigdy nie zostalbys murzynem Zawsze juz na 1 rzut oka bylbys inny i to samo zawsze bedzie z Rogerem i Mankiem, nigdy nie beda Polakami. Syn Clebera to juz taka mieszanka, inny kolor skory ale laczy go z Polska matka, jezyk i to ze sie tu wychowal. Nie powiesz mi ze Roger to taki sam Polak jak syn Clebera
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując