Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6078
Stary 09.04.2011, 10:09
Jaroo1 a co powiesz na to jak syn Clebera będzie chciał grać u nas też go skreślisz? ;> Chłopaka który jak skończy 20 lat to będzie w PL już 9 czy nawet 10 lat? Który będzie znał bdb polski język, który będzie naszym wychowankiem jeśli chodzi o klub? Dla mnie w takiej sytuacji kolor nie ma znaczenia. W przypadku Arboledy też w sumie bo nie jest to ważne, ważne jest to że kozaczy chęcią gry w naszej reprezentacji, a na to po prostu nie zasługuje. Jakby był biały i to samo odstawiał też byłbym na nie. Roger i Olisadebe to były wymysły trenerów i tyle.. ale taki Obraniak to sam walczył o to by u nas grać sam wszystko załatwiał i czekał.. prezydent mu nic nie przyspieszył i takiego już bardziej wole niż 2 powyżej wymienionych
Ostatnio edytowane przez Kluvi : 09.04.2011 o godz. 10:13.


Odpowiedz cytując