Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6077
Stary 09.04.2011, 10:06
otoz to ze jest czarny to ma wiele znaczenia. Jeszcze nie widzialem polaka zrodzonego z dwoch innych 100% Polakow ktory by byl mulatem czy czarnym. Nie ma czarnych Polakow i nie chodzi tu o jakis rasizm tylko o zdrowy rozsadek. Ja nie chce miec reprezentacji w ktorej grac bedzie 3 murzynow, 2 mulatow, 1 Indianin i 5 Obraniakow. Juz dosc wstydu sobie robimy powolujac wszystkich z zagranicy ktorzy mieli w rodzinie Polaka a nie znaja nawet 2 slow po Polsku. Kiedys tego jednego Olisadebe czy 1 Obraniaka mozna bylo przelknac ale reprezentacji zlozonej z Boenisha, Arboledy, Perqusia (czy jak to sie pisze), Rogera, Obraniaka czy innych wymysow juz sie nie da. Po prostu za dlaeko to zaszlo, za daleko zeby dalej przygarniac pilkarzy ktorzy sa w pol Polakami albo wcale (jak roger i Arboleda).
i sobie odpowiedz na pytanie czy Murzyn posrod 20 bialych reprezentantow wyglada normalnie? Nie. Nie trzeba z nim sie dogadywac po Polsku, nie trzeba patrzec czy umie hymn, od razu widac ze taki z niego Polak jak z nas Araby
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując