Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10436
Stary 09.04.2011, 09:25
z tego samego artykuliku na Weszło , co prawda to nie o pierwszej lidze ale co tam
Cytat:
A propos Warty - tam akurat jest wesoło. Trener Bogusław Baniak opowiada w prywatnych rozmowach, że zebrał "samych cwaniaków, samych bandytów, samych pijaków i oni wiedzą, co mają robić, jak grać, kiedy balować, kiedy trenować". W czasie zgrupowania w Turcji - jak twierdzą świadkowie - zawodnicy schodzili na śniadania permanentnie "zmęczeni", a w nocy, tak na przykład koło trzeciej, dzwonili na pokojowy telefon Baniaka i krzyczęli do słuchawki: - CZARODZIEJ Z PYRZYC? CZY TO CZARODZIEJ Z PYRZYC?! CZARODZIEJU Z PYRZYC!!!

I tak się przygotowywali na wesoło, a teraz leją wszystkich w pierwszej lidze.


Odpowiedz cytując