Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6073
Stary 09.04.2011, 08:17
W sprawie ewentualnego powołania dla Arboledy dochodzi nieoczekiwanie jeszcze jeden argument - przeciwko.

Oprócz wątpliwej polskości oraz słabszej formy mamy też pajacowanie na boisku i - co ważniejsze - ewidentnie brak sympatii ze strony dotychczasowych kadrowiczów.

Na pewno Mierzejewski, Jodłowiec, Kokoszka, Sadlok czy Sobiech Arboledy w kadrze miło nie przyjmą. Warto się więc zastanowić, czy aby na pewno opłaca się dalsze psucie już i tak kiepskiej atmosfery.

BTW: a na takie pajacowanie nie ma co liczyć w reprezentacji! W Amice przynosi to efekty, bo mamy kiepskich sędziów. Natomiast już średniej klasy arbiter międzynarodowy po prostu wlepi Arboledzie żółtko przy pierwszej symulce i skończy się dzień dziecka.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując