Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21546
Stary 08.04.2011, 23:38
Rybka fan :) napisał(a):Wyświetl post
jak wygląda sytuacja kibicowska na os. Mistrzejowice Nowe? kogo wiecej?
Juvenii i Garbarni. Ostatnio wjazd zrobiła Wieczysta z Dąbskim, więc teraz już nie wiem.
Odpowiedz cytując