Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#715
Stary 08.04.2011, 23:29
No tak to dzisiaj jest masz ropę jesteś kozak.
Mogliśmy dawno wyruchać Rosję i obecną budowę rurociągu północnego <dobrze napisałem? >
Gdyby nie SLD w połowie lat 90tych mielibyśmy rurociąg w Bałtyku prowadzący do Szwecji lub Norwegii nie pamiętam dokładnie i już wtedy można było się znacząco uniezależnić od Rosji..


Odpowiedz cytując