No tak to dzisiaj jest masz ropę jesteś kozak.
Mogliśmy dawno wyruchać Rosję i obecną budowę rurociągu północnego <dobrze napisałem?

>
Gdyby nie SLD w połowie lat 90tych mielibyśmy rurociąg w Bałtyku prowadzący do Szwecji lub Norwegii nie pamiętam dokładnie i już wtedy można było się znacząco uniezależnić od Rosji..