|
RAF ale jak już tu wspomniano Lech nie wygrałby zapewnie wyborów a Donald i reszta załagodziłby ten skandal.
Poza tym jakby nic na sumieniu nie mieli, to by tak z wrakiem nie postąpili jak z naszym Tu. No ale niestety lub stety jak napisałeś nie prędko się dowiemy jak było chyba że przypadkiem jak jest obecnie z wyciekiem Wikileaks
|