Temat
:
"Narzędzia fanatyka" (czapki, rękawiczki i inne gadżety ) - Wiślacki Świat, Fanatyk
Wyświetl pojedynczy post
tomek6693
Member
Od: 03.2009
Offline
#
257
08.04.2011, 22:53
wie ktoś może czy koszulka z rekinem z wyjazdu do bytomia (
http://www........./gallery/supporters/812/IMG_3816.JPG
) trafi do sprzedaży ogólnodostępnej? a jeśli tak to gdzie będzie dostępna ?
tomek6693
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomek6693
Znajdź inne posty napisane przez tomek6693