No Bakero ma problem ze swoimi podopiecznymi ale teraz pytanie czy jeszcze on będzie to rozwiązywał czy już ktoś inny a jeśli tak to kto? Naprawdę w Polsce nie ma dużego wyboru klasowych bezrobotnych trenerów. A piłkarzom w Poznaniu tak czy siak brakuje gazu
To fakt, ciężko mówić o fenomenie Zielińskiego po takim meczu choć i tak jest raczej lepszym szkoleniowcem aniżeli gorszym. Jeśli wygrają 3 kolejne spotkania zasłużenie to można już podyskutować lecz na razie się wstrzymajmy z wychwalaniem Zielińskiego. A dla niego sądzę, że bez różnicy na przebieg dzisiejszego meczu. 1:0 z Amico-Lechem to czysta satysfakcja.