Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
pbciderek
Member
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10424
Stary 08.04.2011, 22:33
Powiem tak - fartuch amicowcom się skończył - słupki, poprzeczki nie wpadają, w 97 minucie już strzały życia nie wychodzą i jest w....... po w.......u. Oby jak najdłużej. Marzy mi się czwórka do jaja na R22 i mit kwitnącej bulwy pójdzie się jebać.
pbciderek
Odpowiedz cytując