Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10418
Stary 08.04.2011, 22:05
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Zagłebie gra słabo wyjazdy i nie ma Pawłowskiego, także porażki Legii bym się jutro nie spodziewał.
Otóż to. Tym bardziej, że statystyki też nie są tak jednoznacznie dobre dla Lubinian w starciach z Legią chociaż i to często się nie sprawdza. Jednak życzę Zagłębiu powodzenia.

Dlaczego Amico-Lech przegrywa? Brakło im gazu w kuchence na którym jechali przez cały czas w LE. I podejrzewam, że ten gaz był wtedy na full podkręcony, więc teraz raczej do końca sezonu rewelacji nie pokażą. Żartowałem, nie chciałem nikogo urazić przepraszam

Aha i liczę na słowa naszego trenera, że przywiozą punkty z Kielc dla kibiców... Czekamy.
Powód: korekta
Ostatnio edytowane przez Kandzior : 08.04.2011 o godz. 22:06.
Odpowiedz cytując