Uran235 napisał(a):

|
Zagłebie gra słabo wyjazdy i nie ma Pawłowskiego, także porażki Legii bym się jutro nie spodziewał.
|
Otóż to. Tym bardziej, że statystyki też nie są tak jednoznacznie dobre dla Lubinian w starciach z Legią chociaż i to często się nie sprawdza. Jednak życzę Zagłębiu powodzenia.
Dlaczego Amico-Lech przegrywa? Brakło im gazu w kuchence na którym jechali przez cały czas w LE. I podejrzewam, że ten gaz był wtedy na full podkręcony, więc teraz raczej do końca sezonu rewelacji nie pokażą. Żartowałem, nie chciałem nikogo urazić przepraszam
Aha i liczę na słowa naszego trenera, że przywiozą punkty z Kielc dla kibiców... Czekamy.