|
Pilkarze zwolnili tamtego Holendra,dostali Zielinskiego z ktorym od razu widac sa w dobrych relacjach i juz forma idzie w góre.
Polonia dzis w 10 zagrala lepiej niz w 11 ,Kuchenni dodatkowo oslabili sie na mecz z Legią.Jak przegraja to mecz z Podbeskidziem beda grali z nozem na gardle .
|