Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10417
Stary 08.04.2011, 22:02
Pilkarze zwolnili tamtego Holendra,dostali Zielinskiego z ktorym od razu widac sa w dobrych relacjach i juz forma idzie w góre.

Polonia dzis w 10 zagrala lepiej niz w 11 ,Kuchenni dodatkowo oslabili sie na mecz z Legią.Jak przegraja to mecz z Podbeskidziem beda grali z nozem na gardle .
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując