|
Polonia wygra jeszcze ze 2 mecze i już będzie w strefie pucharowej . Cyrki nieziemskie dzieją sie w naszej lidze .
Śląsk myśle że w takim ułożeniu juz teraz ma szanse wskoczyc na 2 miejsce . Spotkanie z nimi za 2 kolejki myśle że będzie decydujące w końcowych rozstrzygnięciach .
Konia z rzędem temu kto poprawnie wytypuje kolejnosć na koniec sezonu pierwszej 6 ekstraklasy .
|