Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10412
Stary 08.04.2011, 21:32
Polonia wygra jeszcze ze 2 mecze i już będzie w strefie pucharowej . Cyrki nieziemskie dzieją sie w naszej lidze .

Śląsk myśle że w takim ułożeniu juz teraz ma szanse wskoczyc na 2 miejsce . Spotkanie z nimi za 2 kolejki myśle że będzie decydujące w końcowych rozstrzygnięciach .

Konia z rzędem temu kto poprawnie wytypuje kolejnosć na koniec sezonu pierwszej 6 ekstraklasy .
Odpowiedz cytując