masterlag napisał(a):

|
No i Zieliński jak pociągnie do końca dobrze, to znów udowodni, że trenerem byle jakim nie jest. Przynajmniej jak na nasze warunki oczywiście.
|
A jeszcze całkiem nie dawno widziałem tu opinie, że mistrzostwo Lecha to zasługa Smudy...
Myślę, że w Polonii Zieliński udowodni swoją wartość i przestanie być nazywany wuefistą.To na prawdę solidny trener, szkoda, że w Polsce bardzo niedoceniany.