Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
sessegnon
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10409
Stary 08.04.2011, 21:27
masterlag napisał(a):Wyświetl post
No i Zieliński jak pociągnie do końca dobrze, to znów udowodni, że trenerem byle jakim nie jest. Przynajmniej jak na nasze warunki oczywiście.
A jeszcze całkiem nie dawno widziałem tu opinie, że mistrzostwo Lecha to zasługa Smudy...
Myślę, że w Polonii Zieliński udowodni swoją wartość i przestanie być nazywany wuefistą.To na prawdę solidny trener, szkoda, że w Polsce bardzo niedoceniany.
Odpowiedz cytując