hahaha! Znowu było słynne "uwajaj uwajaj!"
Brawo Ebi!
Brawo Sobiech!
No i Zieliński jak pociągnie do końca dobrze, to znów udowodni, że trenerem byle jakim nie jest. Przynajmniej jak na nasze warunki oczywiście.
EDIT: @sessegnon- ja akurat nie mówiłąm, że to zasługa Smudy. Fakt, nie zawsze doceniałam Zielińskiego, ale jednak... Gdzie chłop nie idzie tam się coś dobrego dzieje. Gdy u nas zastanawiano się na jesieni kogo zatrudnić w miejsce tymczasowego Kulawika, chciałam by p. Jacka zwolnili z Lecha, żeby przyszedł do nas. Mamy ostatecznie Maskaanta i (póki co przynajmniej) dobrze na tym wychodzimy, więc narzekać nie będę.
Że to "facet od w-fu" to też fakt, ale innym jest to, że ten nauczyciel robi lepszą robotę niż nie jeden
trener z papierami.
Dobra, dość tych pochwał, bo do Guardioli czy innego Mourinho to i tak mu brakuje.
