Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10391
Stary 08.04.2011, 20:58
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
I z czego się cieszycie? Remis byłby tu najlepszy. Amica i tak już o tego swojego majstra nie powalczy, a tak była szansa, że Groclin obok pasiastych dam spadnie z ligi. A pamiętajcie, że my jeszcze z czarnuchami gramy, a jak się rozpędzą, to może być ciężko, bo skład mają całkiem całkiem
E, tam. Lechia może odskoczyć, Śląsk może przeskoczyć Amikę w tabeli. Źle nie jest.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując