martin_6 napisał(a):

I z czego się cieszycie? Remis byłby tu najlepszy. Amica i tak już o tego swojego majstra nie powalczy, a tak była szansa, że Groclin obok pasiastych dam spadnie z ligi. A pamiętajcie, że my jeszcze z czarnuchami gramy, a jak się rozpędzą, to może być ciężko, bo skład mają całkiem całkiem
|
E, tam. Lechia może odskoczyć, Śląsk może przeskoczyć Amikę w tabeli. Źle nie jest.