Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10372
Stary 08.04.2011, 20:42
Ale zauważcie, że to nie przypadek. Któryś mecz Arboleda prowokuje, głównie przez swoje "symulki". Dzisiaj Amice przyniósł sporą korzyść, grają w 11 na 10 i mają szansę na 3 punkty.

Ale kiedyś się doigra.

PS. Ktoś narzekał na Sobiecha
Ostatnio edytowane przez flamengista : 08.04.2011 o godz. 20:44.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując