Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice
Offline
#
10372
08.04.2011, 20:42
Ale zauważcie, że to nie przypadek. Któryś mecz Arboleda prowokuje, głównie przez swoje "symulki". Dzisiaj Amice przyniósł sporą korzyść, grają w 11 na 10 i mają szansę na 3 punkty.
Ale kiedyś się doigra.
PS. Ktoś narzekał na Sobiecha
Ostatnio edytowane przez flamengista : 08.04.2011 o godz. 20:44.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
flamengista
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez flamengista