Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10357
Stary 08.04.2011, 20:25
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A my mamy lepszych napastników? Nie zauważyłem - mamy wycenianego przez River na ponad 1 milion euro Riosa.... i co lepiej gra? Sobiech jak Genkov jest skuteczny, czyli średnio. Za to walczy w powietrzu i jakimś nadzwyczajnym szczęściem ma 7 goli i 7 asyst.... a Rios? Ile goli i asyst urodził od młodszego Sobiecha?

Nie takie sytuacje lepsi napastnicy marnowali. Ja bym go chciał w Wiśle zamiast trójki - Żurawski, Rios, Boguski.
a ile gra człowieku w porównaniu do Sobiecha, ogarnij sie
Odpowiedz cytując