Wyświetl pojedynczy post
bebeto
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: KAZIMIERZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6505
Stary 08.04.2011, 20:02
Nowy stuprocentowy sposób na to, żeby nigdy nie zaspać. Ustawiasz alarm w budziku na 7:00 rano, a na kompie formatowanie dysku C na 7:05.


- Siema Zygmunt, dwa lata się nie widzieliśmy! Co tam u ciebie? Co nowego?!
- Pół kilo cukru kupiłem...



Moja żona jest trochę podobna do Pinokia. Za każdym razem gdy mnie okłamuje, jej nos puchnie.


Kot składa się z futra, kota właściwego i podzespołu mruczącego.


Przychodzi Kaczyński do monopolowego, a tam wina Tuska.


NBP planuje wydać monetę kolekcjonerską o nominale 5 PLN. Na rewersie będzie widniała kilogramowa torebka cukru.



Właśnie zacząłem robić sobie kanapkę i pomyślałem: "A więc jest też zła strona bycia rozwodnikiem..."


- Mamusiu, a komu tatuś pokazuje język?
- Temu panu, który go powiesił.


Facebook został zablokowany w Libii. Kadafi to lubi.


- Panie grabarzu, czy lubi Pan swoją pracę?
- Oczywiście!!! Tutaj czuję, że żyję!!!


Proszek Wiking - usuwa osady!


Informatyk budzi się i spogląda na zegarek, a tam 4:04. "Nie ma takiej godziny" - pomyślał i poszedł spać dalej...


Przychodzi Marit Bjoergen do lekarza, a on mówi :
- Z astmą jeszcze nikt nigdy nie wygrał.
Odpowiedz cytując