Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10338
Stary 08.04.2011, 19:15. Nie nasz co cyrk, i nie nasze małpy
Titto - i niech tak będzie jak najczęściej. Gdzieś czytałem, że zawodnicy "miszcza" po prostu głupieją, kiedy Bakero przestawia ich jak figurki na szachownicy. Ciekawe, kiedy wystawi "Sztirlica" na prawej obronie, Wojtkowiaka pośle na szpicę do ataku, a Arboledę postawi na bramce

A jeśli chodzi o dzisiejszy wynik derbów Wielkopolski w Warszawie, typuję 1x. Przecież nie byłoby dobrze, gdyby Amicorze zaczęli na coraz większym gazie nas ścigać, wyprzedzając w dodatku Jagę i Lechię Niech lepiej obecne miejsce zajmują do końca sezonu.
Odpowiedz cytując