Titto - i niech tak będzie jak najczęściej. Gdzieś czytałem, że zawodnicy "miszcza" po prostu głupieją, kiedy Bakero przestawia ich jak figurki na szachownicy. Ciekawe, kiedy wystawi "Sztirlica" na prawej obronie, Wojtkowiaka pośle na szpicę do ataku, a Arboledę postawi na bramce
A jeśli chodzi o dzisiejszy wynik derbów Wielkopolski w Warszawie, typuję 1x. Przecież nie byłoby dobrze, gdyby Amicorze zaczęli na coraz większym gazie nas ścigać, wyprzedzając w dodatku Jagę i Lechię

Niech lepiej obecne miejsce zajmują do końca sezonu.