Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10332
Stary 08.04.2011, 18:38
Jakiś Baran G. , Fonfara i Sapela dostali po żółtku w meczu z Górnikiem
następny mecz mają z nami stąd pytanie, byli zagrożeni kartkami przed Górnikiem?
No i pierwszy mecz pod nas - remis najlepszym rozwiązaniem. Teraz czas na Polonię.
Odpowiedz cytując