brylant17 napisał(a):

Pilne!
Za tydzień lecę do Polski na urlop w tym rzecz, że pierwszy raz w życiu będę leciał samolotem mam kilka pytań do tych co latają samolotami...
|
Brylant17 tak naprawdę niewiele osób wyłącza tel w samolocie bo tego nikt nie sprawdza. Ja nigdy tego nie robię. Poza tym najlepsze z całego lotu są dwie rzeczy:
1. gdy stoi przed Tobą ładna stewardesa i pokazuje co i jak (zainteresowanie wszystkich panów, panie mniej zainteresowane hehe)
2. start, jak Cię wbija w siedzenie
Poza tym z UK to 2h na przespanie się, przy lądowaniu i tak się obudzisz.
Aha! Pamiętaj
NIE KLASZCZEMY PO STARCIE I LĄDOWANIU. To żałosne i tylko Polacy się tak kompromitują..