Wyświetl pojedynczy post
Krystian14
Senior Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: England

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21535
Stary 08.04.2011, 18:01
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Pilne!

Za tydzień lecę do Polski na urlop w tym rzecz, że pierwszy raz w życiu będę leciał samolotem mam kilka pytań do tych co latają samolotami...
Brylant17 tak naprawdę niewiele osób wyłącza tel w samolocie bo tego nikt nie sprawdza. Ja nigdy tego nie robię. Poza tym najlepsze z całego lotu są dwie rzeczy:

1. gdy stoi przed Tobą ładna stewardesa i pokazuje co i jak (zainteresowanie wszystkich panów, panie mniej zainteresowane hehe)

2. start, jak Cię wbija w siedzenie

Poza tym z UK to 2h na przespanie się, przy lądowaniu i tak się obudzisz.


Aha! Pamiętaj NIE KLASZCZEMY PO STARCIE I LĄDOWANIU. To żałosne i tylko Polacy się tak kompromitują..
TOLERANCJA JEST CNOTĄ LUDZI BEZ PRZEKONAŃ !BIAŁA WISŁA !
Odpowiedz cytując