wonski_eNHa napisał(a):

|
co by nie było na tych paskach i tak będzie się to milion razy lepiej prezentowało niż teraz. I każdy z nas o tym wie.
|
Przeciwnie. Są setki jeśli nie tysiące rzeczy, które mogą tam oszpecić nasz stadion. Nie wydaje Wam się, że nienawiść do wszystkiego co betonowe poszła za daleko?