Wyświetl pojedynczy post
Mishuh
Senior Member
 
Od: 06.2005
Skąd: z innej bajki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18097
Stary 08.04.2011, 16:03
wonski_eNHa napisał(a):Wyświetl post
co by nie było na tych paskach i tak będzie się to milion razy lepiej prezentowało niż teraz. I każdy z nas o tym wie.
Przeciwnie. Są setki jeśli nie tysiące rzeczy, które mogą tam oszpecić nasz stadion. Nie wydaje Wam się, że nienawiść do wszystkiego co betonowe poszła za daleko?
Odpowiedz cytując