Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 08.04.2011, 16:03
Ja tylko wróciłem do Wołomina, a już dostałem od mojego pisowskiego burmistrza zaproszenie na "Mgłę" i dyskusję z moją ulubioną prawicową dziennikarką - Lichocką i ulubionym pisowskim politykiem - Sasinem. Grzech nie skorzystać
Odpowiedz cytując