Wyświetl pojedynczy post
Gargamel
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 08.04.2011, 13:45
Panowie no zbierzcie ludzi i ogarnijcie się z tymi meczami. Na pewno każdy jest na forum raz dziennie, więc pisać wiadomości priv i grać mecze terminowo!
Odpowiedz cytując