|
Mam wrażenie, że zagrają z nami tak jak na jesieni- zaparkują w polu karnym autobus i będą sadzić wykopy w stronę naszej bramki gdy tylko będą mieć piłkę, co eksperci telewizyjni nazwą kontrami... Szykuje się brzydki mecz, chyba że narzucimy swój styl gry i nie będzie typowego kieleckiego chaosu. W każdym razie obstawiam nasze minimalne zwycięstwo.
|