LanceTS napisał(a):

|
Wydaje mi się, że to jest przegięcie, jeśli druzyna nie rozegrala meczu w terminie i jest walkower już wpisany. Dajmy czas się drużynom zebrać i zagrać, bo jak ktos ma czas i chęci to można nawet 3 kolejki jednego dnia zagrać. A te walkowery będą zamydlały obraz w terminarzu.
|
Jak na razie wpisany jest walkower, ale daje jeszcze tym drużynom, które nie były w stanie rozegrać meczu w terminie trochę czasu. Także spokojnie...