Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 08.04.2011, 13:17
LanceTS napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się, że to jest przegięcie, jeśli druzyna nie rozegrala meczu w terminie i jest walkower już wpisany. Dajmy czas się drużynom zebrać i zagrać, bo jak ktos ma czas i chęci to można nawet 3 kolejki jednego dnia zagrać. A te walkowery będą zamydlały obraz w terminarzu.
Jak na razie wpisany jest walkower, ale daje jeszcze tym drużynom, które nie były w stanie rozegrać meczu w terminie trochę czasu. Także spokojnie...
Odpowiedz cytując