Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18095
Stary 08.04.2011, 12:44
SeQ napisał(a):Wyświetl post
Te reklamy strasznie kiczowato się prezentują, zbyt dużo tego nadziubdziane moim zdaniem... Choć z drugiej strony, jeśli klub faktycznie chce tam władować loga różnych firm, to zapewne tak to będzie w przyszłości wyglądało.
Na tej wizualizacji grafika i kolorystyka reklam jest przynajmniej jakaś jednolita.

W polskiej rzeczywistości należy się jednak spodziewać czegoś w tym stylu :

Odpowiedz cytując