SeQ napisał(a):

|
Te reklamy strasznie kiczowato się prezentują, zbyt dużo tego nadziubdziane moim zdaniem... Choć z drugiej strony, jeśli klub faktycznie chce tam władować loga różnych firm, to zapewne tak to będzie w przyszłości wyglądało.
|
Na tej wizualizacji grafika i kolorystyka reklam jest przynajmniej jakaś jednolita.
W polskiej rzeczywistości należy się jednak spodziewać czegoś w tym stylu

:
