Wyświetl pojedynczy post
enzo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18093
Stary 08.04.2011, 12:20
Te reklamy strasznie kiczowato się prezentują, zbyt dużo tego nadziubdziane moim zdaniem... Choć z drugiej strony, jeśli klub faktycznie chce tam władować loga różnych firm, to zapewne tak to będzie w przyszłości wyglądało.
Odpowiedz cytując