Już dawno za przykład podawałem stadion Legii.
Oni też mają takie betonowe paski i położyli na nie zieloną "sklejkę" z herbami Legii.
To żadne koszta i minuta roboty. Wystarczy spojrzeć na trybuny podczas meczów LM czy LE. Te betonowe paski pokrywają swoim logo
http://www.sports.pl/m/Repozytorium....7949059193.jpg a po meczu zdejmują. Łatwe i szybkie w użyciu.