Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18089
Stary 08.04.2011, 11:13
Już dawno za przykład podawałem stadion Legii.
Oni też mają takie betonowe paski i położyli na nie zieloną "sklejkę" z herbami Legii.
To żadne koszta i minuta roboty. Wystarczy spojrzeć na trybuny podczas meczów LM czy LE. Te betonowe paski pokrywają swoim logo http://www.sports.pl/m/Repozytorium....7949059193.jpg a po meczu zdejmują. Łatwe i szybkie w użyciu.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 08.04.2011 o godz. 11:18.
Odpowiedz cytując