Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12494
Stary 08.04.2011, 10:36
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
To niech maja inne problemy. Mimo że mnie to też dotyka to bardzo dobrze że tym wszystkim nowobogackim , mainstreamowym inteligentom przetrzepią tyłki. Niech placą krocie za paliwo, warzywa,owoce ,mięso, czynsze,prad albo niech spadają Niemiaszkom pucować mieszkania i podcierać tyłki.
Taki los czeka w niedalekiej przyszłości większość narodu, walka z Arabem,Murzynem, aby pucować mieszkania Niemcom.


Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Widocznie niektórzy zamiast używać mózgu wolą dostać po dupie
Optymistycznie widzę, bardzo optymistycznie. Należy pamiętać,że są ludzie,którzy nie potrafią wyciągać jakichkolwiek wniosków. Z uporem maniaka nadal będą brnęli jednym słusznym kursem. Nie liczyłbym na jakieś nagle otrzeźwienie, winny wszystkich klęsk i nieurodzajów jest, dawno został pokazany, więc?dla pewnych grup ludzi nic się nie zmienia w ich światopoglądzie, bo przecież podwyżki to wina jak nie oszołomów, to spekulantów. Tych ostatnich to na pewno. Ale są oni,mężowie stanu,europejczycy pełną gębą, przed oszołomstwem, ciemnogrodem i spekulanctwem nas uchronią.

A co do gazu łupkowego. Chyba nie sądzicie,że nawet jak jego wydobycie rzeczywiście dojdzie do skutku,to że my jako kraj cokolwiek na tym zyskamy?Szejkanat nam żaden nie grozi, spokojnie. Poza tym Rosjanie przygotowali się na taką ewentualność, podpisując dobra dla nich umowę gazową.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 08.04.2011 o godz. 10:41.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.