Wyświetl pojedynczy post
zikos
Junior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18088
Stary 08.04.2011, 10:32
sayek89 napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli ma być jaki kol wiek baner na tym "pięknym" betonie to tylko i wyłącznie w jednym miejscu. Na samej górze nad stanowiskami dla komentatorów nie da rady umieścić bo oświetlenie. Pod skyboxami też odpada z uwagi na to że tam będzie oznaczenie poszczególnych sektorów.
I tu się z Tobą stanowczo nie zgadzam! Co to za problem pomalować np. na niebieski kolor betonu który jest na samej górze zaraz pod dachem? Tak samo skyboxy? Żaden problem. Tak jak pisałem wcześniej - nie musi być to "pasek z napisami", wystarczy samo pomalowanie tego beznadziejnego betonu. "Pasek główny" powinien zawierać jakieś napisy (Reyman, herby, daty mistrzostw etc.). Także jeśli już coś miałoby się dziać w tym temacie to konieczne jest zamalowanie tych elementów które wymieniłem wcześniej a nie tylko jednego paska.
Odpowiedz cytując