Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18087
Stary 08.04.2011, 09:59
Jeśli mają być reklamy, to tylko i wyłącznie na niebieskim tle, białe napisy. Albo na czerwonym tle.
Nie wyobrażam sobie, że mogliby wstawić różnokolorowe napisy.
Odpowiedz cytując