|
hmm beton na wschodniej na pewno zostanie zagospodarowany przez reklamy, w końcu jest na wprost kamer. Jednak na trybunie głównej można by pokusić się o taki pasek z datami mistrzostw i pucharów polski, jego nie widać w ujęciach TV, więc i jego wartość jest o wiele niższa. A taki akcent na pewno byłby fajny.
|