Wyświetl pojedynczy post
Wicked
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18084
Stary 08.04.2011, 09:28
hmm beton na wschodniej na pewno zostanie zagospodarowany przez reklamy, w końcu jest na wprost kamer. Jednak na trybunie głównej można by pokusić się o taki pasek z datami mistrzostw i pucharów polski, jego nie widać w ujęciach TV, więc i jego wartość jest o wiele niższa. A taki akcent na pewno byłby fajny.
ULTRAS NOWA HUTA
Odpowiedz cytując