|
Ale to wszystko o czym piszecie to zaściankowe PiSowskie biadolenie. Mody inteligentny ma powazniejsze problemy. Co o nas piszą w zagranicznej prasie albo czy czasem nie jesteśmy zbyt mało postępowi.
Już dawno proponowałem ankietę na forum. Żeby się miarodajnie przekonać ilu mamy "młodych inteligentnych z dużych miast" którzy mózgu używają okazjonalnie, kiedy trzeba wybrać smak lodów gałkowych, bo w TVN ani GW tego nie napisali.
|