Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12491
Stary 08.04.2011, 08:59
Ale to wszystko o czym piszecie to zaściankowe PiSowskie biadolenie. Mody inteligentny ma powazniejsze problemy. Co o nas piszą w zagranicznej prasie albo czy czasem nie jesteśmy zbyt mało postępowi.

Już dawno proponowałem ankietę na forum. Żeby się miarodajnie przekonać ilu mamy "młodych inteligentnych z dużych miast" którzy mózgu używają okazjonalnie, kiedy trzeba wybrać smak lodów gałkowych, bo w TVN ani GW tego nie napisali.
Hej Nasz TS !!