Jeżeli ma być jaki kol wiek baner na tym "pięknym" betonie to tylko i wyłącznie w jednym miejscu. Na samej górze nad stanowiskami dla komentatorów nie da rady umieścić bo oświetlenie. Pod skyboxami też odpada z uwagi na to że tam będzie oznaczenie poszczególnych sektorów. Jedyne miejsce przedstawione poniżej:
