Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18077
Stary 08.04.2011, 00:19
Jeżeli ma być jaki kol wiek baner na tym "pięknym" betonie to tylko i wyłącznie w jednym miejscu. Na samej górze nad stanowiskami dla komentatorów nie da rady umieścić bo oświetlenie. Pod skyboxami też odpada z uwagi na to że tam będzie oznaczenie poszczególnych sektorów. Jedyne miejsce przedstawione poniżej:

Odpowiedz cytując