|
Ja bym na pasku głównym umieścił słowa Henryka Reymana a na pasku na daszku daty zdobycia MP. na skyboxach dałbym tylko pasek w jednolitym kolorze, bez napisów. Ta strefa i tak jest zasłonięta przez kibiców.
PS Skoro dążymy do czerwonych trybun to uważam, że wszystkie paski powinny być koloru czerwonego.
|