Wyświetl pojedynczy post
zikos
Junior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18075
Stary 07.04.2011, 23:13
Grafik ze mnie zajeb..., zrobiłem tak jak umiem i ja to widzie tak:

Teraz kwestia co ma być zawarte na "pasku głównym" a co na skyboxach.
Odpowiedz cytując