Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
zikos
Junior Member
Od: 11.2007
Offline
#
18075
07.04.2011, 23:13
Grafik ze mnie zajeb..., zrobiłem tak jak umiem i ja to widzie tak:
Teraz kwestia co ma być zawarte na "pasku głównym" a co na skyboxach.
zikos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zikos
Znajdź inne posty napisane przez zikos